It’s all about small pleasures…Gabinet masażu

s

oferujemy masaże Odprężający masaż wpływa zbawiennie zarówno na ciało, jak i duszę. Jeżeli chcą Państwo zażyć prawdziwego relaksu i w pełni cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty masaży oraz rytuałów. Wykonujemy masaże klasyczne, antycellulitowe bańką chińską, limfatyczne, a także zabiegi pielęgnacyjne na ciało w połączeniu z masażem relaksacyjnym.

Który masaż będzie odpowiedni dla mnie?

Jesteś spięty, zmęczony i szukasz sposobu na pełne rozluźnienie ciała? Jeżeli tak, to serdecznie polecamy uniwersalne masaże klasyczne, które mogą być stosowane u każdego.
Masaże antycellulitowe przyspieszają redukcję skórki pomarańczowej oraz sprzyjają równomiernemu rozprowadzaniu go pod skórą. Gumowa bańka chińska poprawia ukrwienie skóry, tkanek oraz mięśni, a także poprawia wygląd skóry oraz likwiduje podskórne fałdki. Podobne działanie lecznicze wykazuje drenaż limfatyczny, którego zadaniem jest pobudzenie pracy węzłów chłonnych oraz usunięcie nadmiaru wody odkładającej się w kończynach dolnych lub górnych.

Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego masażu, zachęcamy do skontaktowania się z naszym salonem urody.

Rytuały

Zapraszamy na wyjątkowe dwugodzinne rytuały. Pozostawią one Twoją skórę jedwabiście gładką oraz uwolnią umysł od natłoku myśli i napięcia dnia codziennego. Każdy rytuał rozpoczyna peeling całego ciała, który oczyszcza i regeneruje. Następnie Twoje ciało zostanie pokryte maską nawilżającą i poprawiającą napięcie skóry. Na koniec rytuału doświadczysz masażu relaksacyjnego mającego zbawienny wpływ na ciało i umysł. W czasie tych dwóch godzin Twoja świadomość znajdować się będzie w innym wymiarze. Po tym przeżyciu zapomnisz o problemach, napięciach i otaczającym stresie.

 

Cennik:

Rytuały

Regenerująca żurawina 120 minut 210 zł
Odprężająca czekolada 120 minut 240 zł
Męski tytoń z whisky 120 minut 240 zł
Masaż gorącą czekoladą 60 minut 140 zł

Masaże

Masaż klasyczny:
- częściowy 40 minut 80 zł
- całościowy 60 minut 100 zł
80 minut 150 zł
120 minut 210 zł
Masaż relaksacyjny:
- całościowy 60 minut 110 zł
80 minut 160 zł
120 minut 220 zł
Masaż twarzy, szyi, dekoltu 30 minut 70 zł
Masaż głowy 30 minut 60 zł
Drenaż limfatyczny:
- kończyny dolne 40 minut 100 zł
- kończyny górne 40 minut 100 zł
Antycellulitowy masaż bańką chińską:
- brzuch 40 minut 70 zł
- kończyny dolne 60 minut 100 zł
- kończyny górne 60 minut 100 zł
- plecy 60 minut 120 zł